Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-03-25 21:22:27

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Jak to wygląda?

Ten temat zakładałem też na innych forach i się sprawdzało więc postanowiłem przenieść go również tutaj i troszkę zmodyfikować do naszych realiów:)

Jak powinien wyglądać post? Proponuje kilka podstawowych pytań, aby łatwiej było nam się poznać. A może odkryjemy coś nowego u osób, które już dobrze znamy:)

Imie:
Zainteresowania:
Muzyka:
Film:
Skąd jestem:
Czym się zajmuje:

Żeby nie było tak sztywno można również odpowiedzieć na kilka pytań dodatkowych:)

Kolor oczu:
Ulubione piwo:
Ulubione danie:
Zwierzaki w domu:
Jaki sport uprawiam:
No i oczywiście:
Ulubiona dobranocka:


Może jakieś zdjęcie?

Oczywiście jak ktoś ma ochotę to dodaje również Swoje własne pytania. Szczerze liczę na Waszą Twórczość:)

Chciałbym aby każdy zakładał osobny wątek o sobie co da nam wszystkim możliwość wypowiedzenia się na temat danej osoby i dodania może czegoś od siebie:)

Przygotowałem wszystkim łatwiejszy sposób na Tworzenie wątku o sobie. Wystarczy skopiować to co poniżej, wkleić do założonego przez siebie tematu, usunąć kropki z tych nawiasów [.b] i oczywiście wypełnić:) Można również kolorować, ale to już wam pozostawię moi mili;)

[.b]Imie:[/b]
[.b]Zainteresowania:[/b]
[.b]Muzyka:[/b]
[.b]Film:[/b]
[.b]Skąd jestem:[/b]
[.b]Czym się zajmuje:[/b]

[.b]Kolor oczu:[/b]
[.b]Ulubione piwo:[/b]
[.b]Ulubione danie:[/b]
[.b]Zwierzaki w domu:[/b]
[.b]Jaki sport uprawiam:[/b]
[.b]Ulubiona dobranocka:[/b]

[.b]Zdjęcia:[/b]


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.telefonypomocy.pun.pl www.sor.pun.pl www.espadre.pun.pl www.sunnycraft.pun.pl www.wwegame-gra.pun.pl