Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
XXXIII Niedziela Zwykła (19 listopada 2017 r.)
7,30 w intencji parafii
9,30 + rodziców Cecylię i Władysława oraz siostrę Anielę Pączek
9,30 + Zygmunta Piątkowskiego i zmarłych rodziców oraz Wacława Kowalskiego
11,30 + Janinę Szefler ( 1 rocz. śmierci)
11,30 + Annę Florkowską ( w rocz. śmierci), Władysława, Stanisława i zmarłych z rodziny Florkowskich
13,30 + Tadeusza Rakowskiego ( 4 rocz. śmierci)
13,30 + Gorgonię i Mieczysława Michnikowskich i zmarłych z rodzin Michnikowskich i Orchowskich
17,00 + Bolesława Jenczewskiego ( 30 rocz. śmierci), Mariannę i rodziców z obojga stron
Poniedziałek (20 listopada 2017 r.)
17,00 + Urszulę Dyrdę ( int. z ofiar pogrzebu)
17,00 + Wiesławę Łopatę ( int. rodziny Kołodziejskich)
17,30 + Genowefę Kawecką ( 13 rocz. śmierci), Józefa, Kazimierza, Jerzego i Wiesława Kaweckich
17,30 Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski i dar życia z prośbą o dalsze łaski dla całej rodziny
Wtorek (21 listopada 2017 r.)
17,00 + Janusza Lewandowskiego
17,00 + Annę Wapińską, Jana i Janusza Nowaków
17,00 + Mieczysława Widła i jego rodzeństwo Krystynę i Aleksandra
17,30 o łaskę zdrowia dla matki chrzestnej
17,30 o zdrowy rozwój i szczęśliwe narodziny bliźniąt
Środa (22 listopada 2017 r.)
17,00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Najświętszej Panienki dla Anny
17,00 + Jana Bordewicza ( 35 rocz. śmierci)
17,30 + Lucynę Samson ( int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Mariannę Radziszewską ( 11 rocz. śmierci)
Czwartek (23 listopada 2017 r.)
17,00 + Pawła Kacierzewskiego ( int. Zakładu Pogrzebowego „Sotor”)
17,00 + Aleksandrę Skrzynecką ( int. Zakładu Pogrzebowego „Sotor”)
17,30 + Zdzisława Taglewskiego oraz Wandę i Wojciecha Guranowskich
17,30 o Boże błogosławieństwo dla Agnieszki i Grzegorza w 8 rocz. ślubu ( int. mamy)
Piątek (24 listopada 2017 r.)
17,00 Msza św. dziękczynna w 48 rocz. ślubu Haliny i Zygfryda Peplińskich
17,00 + brata Macieja Kozłowskiego, tatę Henryka Kozłowskiego, dziadków Irenę i Tadeusza Bojanowskich
17,00 + Jana i Janinę Górskich
17,30 + Jerzego Rybińskiego ( int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Wiktora Tyszkiewicza ( int. z ofiar pogrzebu)
Sobota (25 listopada 2017 r.)
8,00 + Aleksandrę Skrzynecką ( int. pracowników Firmy „Bella”)
8,00 + Józefa Mioskowskiego
17,00 + Wojciecha Kowalskiego ( int. z ofiar pogrzebu)
17,00 + Dariusza Rumińskiego, Józefa Grzywnę i brata Grzegorza
Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (26 listopada 2017 r.)
7,30 + Bolesława Pawelca ( int. z ofiar pogrzebu)
9,30 + Elżbietę Szpejna ( 1 rocz. śmierci)
9,30 + Analidę Wójtowicz ( z okazji urodzin)
11,30 + Blandynę i Zygmunta Tempińskich
11,30 + Bernarda, Bronisławę, Władysława i Klarę Zdrojewskich
13,30 w intencji parafii
13,30 Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Iwony i Krzysztofa w 15 rocz. ślubu oraz w dniu urodzin Iwony, Mateusza i Dominika
17,00 + Jana Barszczewskiego
Offline