Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
XI Niedziela Zwykła (17 czerwca 2018 r.)
7,30 w intencji parafii
9,30 + Antoniego i Zofię Meler
9,30 + Alojzego Bickiego i Władysława Płaskocińskiego
11,30 + Bolesławę i Stanisława Florek oraz Bolesławę i Teofila Wrońskich
11,30 o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i łaskę wytrwania dla ks. Damiana w 7 rocz. święceń kapłańskich
11,30 Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny z okazji 50 rocz. ślubu Ewy i Jana Kuryło
13,30 + Albina i Mariannę Mireckich oraz Czesława i Adama Adamskich
18,00 + Leona Maciejko (17 rocz. śmierci), rodziców z obojga stron, Ludwikę i Mieczysława Bojdo oraz siostrę Annę
Poniedziałek (18 czerwca 2018 r.)
17,30 + Bernarda Szaładzińskiego (int. żony i dzieci z rodzinami)
17,30 + Andrzeja Trocha (int. z ofiar pogrzebu)
18,00 + rodziców Masternaków i Klonowskich
18,00 + Grzegorza i Mariolę Brodewicz oraz Jerzego Słomiannego (6 rocz. śmierci)
Wtorek (19 czerwca 2018 r.)
17,30 + rodziców Władysławę i Franciszka Zduńskich
17,30 + rodziców Juliannę i Aleksandra Wierzbickich
18,00 + Janinę i Bolesława Wawrzyniak (17 rocz. śmierci)
18,00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej dla siostry Alberty oraz całej rodziny
Środa (20 czerwca 2018 r.)
17,30 + za dusze w czyśćcu cierpiące
17,30 + rodziców Helenę i Aleksandra Siemiątkowskich oraz Marię i Józefa Kulig
18,00 + Mirosława Kostyrę (47 rocz. śmierci) i Jana Janasika (z okazji imienin)
18,00 + Henryka, Kazimierę i Stefana Kordalskich
Czwartek (21 czerwca 2018 r.)
17,30 + Salomeę i Zygmunta Rabów
18,00 + Zygmunta Kępskiego w rocz. śmierci (int. dzieci)
18,00 + Wacława Świąteckiego (int. z ofiar pogrzebu)
Piątek (22 czerwca 2018 r.)
8,00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla gimnazjum i klas IV-VII
9,00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla klas 0-III
17,30 + Jana Wilmanowicza i Małgorzatę Michalską
17,30 + Jana Bartosińskiego i rodziców z obojga stron
18,00 + Wiktora Tyszkiewicza (int. z ofiar pogrzebu)
18,00 + Janinę, Jana i Jana Winiarskich (z okazji imienin)
Sobota (23 czerwca 2018 r.)
8,00 + Kazimierza Wierzbickiego
8,00 + ks. Jana Sierosławaskiego
16,00 ślub: Małgorzata Zielińska i Przemysław Zieliński
18,00 + Mirosława Lewandowskiego (int. dzieci)
18,00 + Mirosława Klonka (z okazji Dnia Ojca)
XII Niedziela Zwykła (24 czerwca 2018 r.)
7,30 + Annę Bicz i o Boże błogosławieństwo dla uczestników spływu kajakowego oraz dla Janka, Franka i Ewy
7,30 + Ewę Sitek (7 rocz. śmierci) oraz zmarłych z rodzin Sitek i Klonek
9,30 + Jana i Reginę Lewandowskich, rodziców i rodzeństwo z obojga stron
9,30 + Władysława i Władysławę Szmigiel, dziadków z obojga stron i zmarłych z rodziny
11,30 + Stanisława Kończalskiego (int. dzieci)
11,30 + Zygmunta Piątkowskiego, Wacława Kowalskiego (z okazji Dnia Ojca) oraz o Boże błogosławieństwo dla Wandy Kowalskiej z okazji imienin
13,30 w intencji parafii
13,30 + Stanisława i Teofilę Zajk oraz zmarłych z rodziny Zajków
18,00 + Antoniego Samola, Antoniego Pawlaka, Tadeusza Kopka i Pawła Koperskiego (z okazji Dnia Ojca)
Offline