Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-06-29 17:36:07

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

trochę historii...

tak sobie pomyślałam, żeby może stworzyć nowy wątek gdzie byśmy napisali trochę historii o naszym zespole. wspólnocie, o nas..., może ktoś zechciałby zamieścić swoje świadectwo...
Co wy na to??


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#2 2007-06-30 00:31:08

 karol

Owieczka

16024114
Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 150
Punktów :   

Re: trochę historii...

bardzo ciekawy pomysł

w mojej wizji wyglada to wszystko chronologicznie...  w wypadku forum:... pierwsza osoba zakładająca wątek bedzie na bierzaco edytowac swojego posta ze zdarzeniami o jakie upomną sie inni, tak jak bylo w wypadku wątku "Urodziny Imieniny" http://grebocin.pun.pl/viewtopic.php?id=134


Łaska wam i pokój niech się w pełni ziści w poznaniu Boga i Chrystusa Jezusa Pana naszego. II List św. Piotra Ap. 1,2

Offline

 

#3 2007-07-02 01:23:09

Łukaszek:p

Bębniarz:)

6300056
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 56
Punktów :   

Re: trochę historii...

generalnie to pomysł mi także się podoba
Pamiętam jak dziś, moją rozmowę z ks. Pawłem jakieś dwa lata temu jak przybył do naszej parafii
Jeszcze się nie znaliśmy, a rozmowa na temat zespołu była początkiem naszej znajomości
Miło to wspominam
Na początku miałem grać na gitarze w naszym zespole, albo na basie.... ale skończyło się tak, że na początku wspomagałem wokalnie nasze ichtiski choć czułem się troszkę niezręcznie (ja sam jedyny śpiewający facet i kilka dziewcząt ) to śpiewanie naszemu Panu dawało mi radość Potem stopniowo moja kariera zespołowa zaczynała się zmieniać..........no i teraz już nie wspieram wokalnie żeńskiej części naszego zespołu...... teraz wspieram instrumentalną część Ichtisków grając na djembe
Dziękuje z całego serca wszystkim, którzy muszą znosić moje bębnienie, a wiem że czasem staje się ono uciążliwe (w tym szczególnie chciałbym podziękować mojej drugiej połówce, która niestety najwięcej z was wszystkich cierpi przez ten mój nałóg którym jest granie na wszystkim czym się da! ) i za to że daliście mi szansę nauki gry na tym instrumencie


Dziękuję Ci Boże za to, że pokazujesz mi na każdym kroku, że jesteś blisko przy mnie

Offline

 

#4 2007-07-03 22:26:51

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: trochę historii...

W sumie to wszystko rzeczywiście zaczęło się od ks Pawła...
Prędzej (zanim przyszedł Ks Paweł) nasza parafia, młodzież, nie angażowali się w nic i ja też w życiu bym nie pomyślała że kiedykolwiek bede GRAŁA!!! na gitarze w zespole
No tak , tak, nawet nie umiałam porządnie na niej grać..
Nawet nie chodziłam do Grębocina na Mszę Świętą, po prostu szukałam czegoś więcej ..
No i będąc na półkoloniach w salkach , poznałam Ks Pawła, od razu wydała mi się sympatycznym , młodym księdzem.
I wtedy dał pomysł żeby można zało,żyć zespół... śpiewałam kiedyś w chórze szkolnym i zawsze lubiłam to robić więc zgodziłam się śpiwać mogę...
I tak doszło we (wrześniu chyba) do pierwszego spotkania
Przyniosłam gitarę, myśląc że użyczę komuś do grania... a tu się okazało że ja mam grać hi hi
I tak od spotkania do spotkania zaczęło przychodzić coraz więcej osób, Lukasz skołował drugiego gitarzystę i tak powstał zespół Ichtis


Chwała Panie że możemy Ci śpiewać!!!! 
Daj nam siły, odwagi i wytrwałości!!!!!! Amen


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#5 2007-07-04 14:46:09

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: trochę historii...

Ja pamietam historie, którą opowiadały mi Monika i Aga i która dotyczyła ich pierwszego spotkania z księdzem Pawłem w sprawie zespołu.

A wiec Ksiądz Paweł spotkał sie z Aga u niej w domu chyba no i powiedział, że chciałby założyć zespół, tak samo było z Moniką. No ale dziewczyny nie bardzo chciały spiewać, no i że znały się wczesniej umówiły sie, że pójdą do Księdza Pawła i po prostu powiedzą, że śpiewać nie chcą.

Ale kiedy zadzwoniły do jego drzwi Ksiądz Paweł od razu zaczął ich zarzucać pomysłami różnych piosenek : " A to można by tak zaspiewać a tą tak ) no i dziewczyny całkiem oszołomione zgodziły się ;D

Bo nie wiem czy wszyscy tu wiedzą ale księdzu Pawłowi naprawdę nie da sie odmówić.

A ja Mała Mi przyszłam na próbe w sumie dlatego, że przyszedł mój Łukaszek bo spiewac to ja nie umiem No ale na początku były to spotkania tylko w salkach więc co mi szkodziło pofałszować trochę w miłym towarzystwie

Offline

 

#6 2007-07-04 18:00:38

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: trochę historii...

może i fałszujesz ale Mała Mi nieźle Ci to fałszowanie wychodzi tak że wogóle nie słychać hihi

Ostatnio edytowany przez aniunia (2007-07-04 18:01:53)


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#7 2007-07-04 18:07:50

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: trochę historii...

Ja tam też nie zauważyłam, żeby Mała Mi fałszowała

pozdrowionka

                           


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#8 2007-07-05 11:13:06

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: trochę historii...

Nieee, Mała Mi fałszuje??? w takim razie wszystkie musimy zapisać się do laryngologa a swoją drogą to pamiętam kiedyś,  to było jakieś dwa lata temu... jak Daria z Łukaszem namawiali mnie do tego żebym przystąpiła do zespołu, to były chyba początki właśnie.... Ja odmówiłam, ale widzicie i tak znalazłam się w waszym gronie.. tylko że jako słuchacz . Szkoda że mamy teraz wakacje, bo chętnie bym Was posłuchała...  
Całusy dla Wszystkich     


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#9 2007-07-05 20:53:25

aniunia

Szefowa:)

9180581
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 560
Punktów :   15 

Re: trochę historii...

Migotko!!!!
Nie posłuchała tylko pośpiewała razem z nami!!!!!!!!!!!


"Zbadaj mnie, Boże, i poznaj me serce; doświadcz i poznaj moje troski,
i zobacz, czy jestem na drodze nieprawej, a skieruj mnie na drogę odwieczną!"
Ps 139,23-24

Offline

 

#10 2007-07-05 21:48:30

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: trochę historii...

Aniu!!! Zdecydowanie jednak lepiej się czuje po tej drugiej stronie a z resztą śpiewam z Wami co piątkowe spotkania, no i w kościele z ławki

Buziaki

Ostatnio edytowany przez migotka (2007-07-05 21:52:57)


"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.real-craft.pun.pl www.tede.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.polskiemamy.pun.pl