Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2008-03-12 09:25:11

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Urodzinki MałejMi :D

Kochana Darijko ...

z okazji Twoich Urodzinek

zycze Ci tego co zazwyczaj sie życzy, a więc ... zdrowia, radosci, wszelkiej pomyslnosci, ogromu miłości oraz spełnienia marzeń ....

aby wszystko układało sie po Twojej myśli....

ale to nie wszystko, bowiem jest coś jeszcze, czego chciałam Ci życzyć ...


Dario, życze Ci  słowami ks. Malińskiego - prawdziwego SKARBU, jakim jest PRZYJAŹŃ - ta prawdziwa, na całe życie.... A więc:

Życzę ci, abyś miała przy sobie człowieka, który cię nie sprzeda nawet wtedy, gdy będzie mógł dobrze na tym zarobić. Abyś mogła spokojnie iść obok niego nie bojąc się, że Cię zepchnie z drogi. Abyś mogła go puścić spokojnie przed sobą wiedząc, że ci nie zatarasuje przejścia. Abyś mogła go pozostawić poza sobą bez strachu, że Ci wbije nóż w plecy. Abyś miała człowieka, który za tę lojalność wobec Ciebie nie zagarnie Ci Twojej wolności, Twojego czasu – Ciebie samej.

Ale takze życze Ci,  abyś i Ty potrafiła być PRZYJACIELEM, abyś  nie sprzedała swego Przyjaciela nawet wtedy, gdy będziesz mogla na nim dobrze zarobić. Abyś go nie zepchnęła w przepaść, abyś mu nie tarasowała drogi, abyś mu nie wbiła noża w plecy – abyś za tę lojalność wobec niego nie zażądała wyłącznego miejsca w jego życiu, myślach, myślach jego czasie. Abyś go nie chciała zagarnąć dla siebie, jako swoją własność.

Bądź szczęsliwa i żyj 100 lat!!!





Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#2 2008-03-12 13:30:11

Czytnik

Owieczka

920135
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-09-28
Posty: 58
Punktów :   

Re: Urodzinki MałejMi :D

Hehe, wszystkiego najjjjjjj!!!!
Ci co zaufali Panu,...

Offline

 

#3 2008-03-12 15:08:10

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Urodzinki MałejMi :D

" Jeśli posłuchamy głosu dziecka, które mieszka w naszej duszy, oczy nasze znowu nabiorą blasku "

Paulo Coelho

Mała Mi życzę Tobie, abyś zawsze miała w sobie radość i ufność dziecka...

oraz

dużo dużo miłości i spełnienia najskrytszych marzeń!!!


Ps. Zarażaj nas zawsze swoim szaleństwem

Wielka buźka 

Ostatnio edytowany przez Bunia (2008-03-12 15:08:35)


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#4 2008-03-12 15:38:41

 smerfetka

Owieczka

5663498
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-05-10
Posty: 58
Punktów :   

Re: Urodzinki MałejMi :D

WSZYSTKIEGO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,


"Jeszcze dziś pokój jest możliwy, a jeśli jest możliwy, pokój jest również obowiązkiem"

Offline

 

#5 2008-03-12 21:19:03

migotka

Owieczka

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 430
Punktów :   13 

Re: Urodzinki MałejMi :D

Daria !! Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego.



"Choćbym nawet szedł ciemną doliną, Zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną, Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.” PS. 23,4

Offline

 

#6 2008-03-13 08:44:40

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Re: Urodzinki MałejMi :D

Bardzo bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, oraz w szczególności tym, którzy tak cudownie mnie zaskoczyli ( już nie wspomnę gdzie )

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.actbg.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl www.battlekings.pun.pl www.chelpdesk.pun.pl www.teatrcieni.pun.pl