Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2008-10-30 11:34:17

Mazurynka

Owieczka

11739018
Skąd: Rzepin
Zarejestrowany: 2007-12-27
Posty: 49
Punktów :   

KOBIETA IDZIE SPAĆ

Moje Kochane Mamuśki i nie tylko. Wszyscy wiedzą, że kobiety to najlepsze stworzenia pod słońcem. Niejeden facet Bogu dziękuje,że ma przy sobie niewiastę,  i niejeden żałuje, że jej nie ma. Chcę się z wami podzielić czymś, co przysłała mi na maila moja dobra koleżanka, a co jest moim zdaniem całą prawdą i tylko prawdą. Poczytajcie:

On i Ona oglądali telewizję. Kobieta  powiedziała: "Jest już późno, jestem zmęczona, pójdę spać." Poszła do kuchni zrobić kanapki dla wszystkich na jutrzejsze drugie śniadanie, wypłukała kolby kukurydzy, wyjęła mięso z lodówki na obiad, sprawdziła ile jest płatków śniadaniowych w puszce, nasypała cukru do cukierniczki, pochowała umyte naczynia do szafki i przygotowała ekspres do zaparzenia kawy na jutro rano.
Potem włożyła już upraną odzież do suszarki i załadowała nowa partię do pralki. Uprasowała koszulę, przyszyła guzik. Sprzątnęła  ze stołu pozostawioną grę, postawiła telefon na ładowarkę i odłożyła książkę, powiesiła ręcznik do wysuszenia.
Ziewnęła, przeciągnęła się i poszła do sypialni. Zatrzymała się przy biurku i napisała kartkę z usprawiedliwieniem nieobecności dziecka dla nauczyciela, odliczyła kasę na wycieczkę dla dzieci, wyciągnęła podręcznik schowany pod krzesłem. Wypisała kartkę urodzinową dla przyjaciółki, zaadresowała kopertę , przykleiła znaczek oraz napisała , co kupić w sklepie spożywczym. Obie kartki położyła obok torebki.
Wreszcie wzięła szybki prysznic, umyła twarz mleczkiem "3 w 1", posmarowała się kremem "na noc i przeciw starzeniu", umyła zęby, opiłowała paznokcie. On zawołał: "Myślałem, że poszłaś do łóżka". "Właśnie idę"- odpowiedziała. Po czym wlała trochę wody do miski psa, i wypuściła kota na dwór. Następnie sprawdziła czy drzwi są zamknięte i czy na zewnątrz pali się światło. Zajrzała do pokoju każdego dziecka, wyłączyła lampki, powiesiła koszulki, wrzuciła brudne skarpety do kosza z bielizną i pogadała z jednym z dzieci, które trochę "się zasiedziało".
W sypialni kobieta nastawiła budzenie na 6.00 rano, wyłożyła ubranie na jutro i szybko naprawiła stojak na buty. Dopisała 3 rzeczy do 6 najważniejszych czynności do wykonania jutro. Pomodliła się i wyobraziła sobie, że osiągnęła swoje cele. W tym samym czasie mężczyzna wyłączył telewizor i oznajmił w powietrze: "Idę spać". Co tez bez namysłu uczynił.

CO JEST NADZWYCZAJNEGO  W TEJ HISTORII? ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ DLACZEGO KOBIETY ŻYJĄ DŁUŻEJ? JESTEŚMY PO PROSTU SKONSTRUOWANE NA DŁUGI PRZEBIEG I NIE MOŻEMY UMRZEĆ WCZEŚNIEJ, ZA DUŻO MAMY DO ZROBIENIA.

Ostatnio edytowany przez Mazurynka (2008-10-30 11:35:43)

Offline

 

#2 2008-10-30 12:11:54

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: KOBIETA IDZIE SPAĆ

Dobre! hehheeee .... ... tak latwo mozna zostać sprowadzonym na ziemię

a więc  temat  ostatniego spotkania wspólnoty - " Małżeństwo czy dziewictwo" jak najbardziej aktualny.... i na czasie

ja, jako mamuśka,   po tym poście  byłabym skłonnna ... już tylko na  .... DZIWACTWO !!!! -  bo teraz  .... tylko to by mi pozostalo

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, ktorzy mają poczucie  humoru


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2008-11-04 16:30:51

Tola

Owieczka

Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-11-26
Posty: 228
Punktów :   14 

Re: KOBIETA IDZIE SPAĆ

Tak jest Mazurynko to była szczera prawda, ja bym jeszcze tylko dodała, że gdy zobaczyła iż mąz się położył odwróciła się  i poszła wyrzucić ogryzki ze stoliczk obok telewizora, bo do rana zrobiły by dużą plamę na serwecie, a przeciez mąż zawsze kładzie je tam święcie wierząc ,że to tylko na chwilkę.

Offline

 

#4 2009-05-14 21:57:23

Cthulhu

Mała Owieczka

Skąd: Tutaj
Zarejestrowany: 2009-05-14
Posty: 13
Punktów :   

Re: KOBIETA IDZIE SPAĆ

Próżne autowartościowanie. Przedstawia się tutaj zaradność, jako domenę kobiet i coś nadzwyczajnego - to cecha ludzi sukcesu, nie kobiet! Przy okazji przypomnę, że to przez taką jedną Adam zjadł jabuszko i Stwórca musiał pozwolić na zamordowanie swojego syna. Smutne.


http://images44.fotosik.pl/128/ed8f91c7825bd3a5.jpg

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sunnycraft.pun.pl www.sor.pun.pl www.espadre.pun.pl www.telefonypomocy.pun.pl www.raiders-rd.pun.pl