Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-01-18 11:05:30

MałaMI

Wierszopisarka:)

4603679
Call me!
Skąd: Rogówko
Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 583
Punktów :   12 

Zabawy dla dzieci :)

Chciałabym zaproponować wątek, w którym można by pisać jakieś fajne gry i zabawy jakie można zrobić, aby zająć dzieciom czas Takie sprawdzone przez was

P.S. Od niedawna zaczęłam pracę jako animator kulturowy i mam teraz pod opieką jakieś 20 dzieci w wieku przedszkolnym i drugą grupę trochę większą i starszą Może wasze pomysły będę mogła wykorzystać podczas czasu wolnego a ja z chęcią napiszę co się sprawdziło i napiszę też swoje pomysły.

Dziś chcę się z nimi pobawić w uczucia Polega to na tym, że dzielę ich na dwie grupy i każda z grup musi przedstawić dla drużyny przeciwnej jakieś uczucie lub emocje, wypisałam już na kartce ( np. złość, miłość, gniew itd.) Oczywiście należy pokazywać bez użycia słów.

Aha no i my sami często podczas spotkań się bawimy więc może nam się przyda bo wkońcu my też zawsze pozostaniemy dziećmi

ZAPRASZAM

Offline

 

#2 2008-01-18 14:08:19

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Zabawy dla dzieci :)

Doskonaly pomysł! Jestem za tym, żebyśmy i my kiedyś na jednym z naszych piątkowych spotkań też sie tak zabawili Dlaczego nie????

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2008-01-18 14:34:15)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2008-01-18 21:44:53

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Zabawy dla dzieci :)

Znam jedną pokazywaną zabawę. Myślę, że się nadaje dla dzieci Pokażę Tobie jak się spotkamy, bo ciężko ją opisać


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kreskoweczki.pun.pl www.998straz112.pun.pl www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.hogwartonline.pun.pl www.pokemonmistrz-chimchar.pun.pl