Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-04-05 19:25:33

Piotrek

Administrator

Skąd: Toruń/Grudziądz
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 18
Punktów :   

Życzenia dla ks. Pawła

Kochany Księże Pawle,

      'Każde powołanie kapłańskie w swej najgłębszej warstwie jest  wielką tajemnicą, jest darem, który nieskończenie przerasta człowieka. (...) Powołanie jest tajemnicą Bożego wybrania: "Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i by owoc wasz trwał" (J 15, 16). "I nikt sam sobie nie bierze tej godności, lecz tylko ten, kto jest powołany przez Boga jak Aaron (Hbr 5,4)
Jan Paweł II, Dar i Tajemnica

Piszę te słowa w imieniu całej naszej grębocińskiej wspólnoty:

Z okazji Wielkiego Czwartku -  Święto ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa przez Pana Jezusa naszego Najwyższego Kaplana chcielibyśmy złożyć Księdzu najserdeczniejsze życzenia: aby w posłudze duszpasterskiej zawsze towarzyszyły świętość, gorliwość i poświęcenie, aby czuł Ksiądz zawsze moc Ducha Świętego, aby był Ksiądz silny mocą miłości, mocą wiary... tej wiary, która ofiarował nam Chrystus...  Życzymy wszelkiej pomyślności, powodzenia w realizacji kolejnych szalonych (mniej lub bardziej) wizji, projektów, planów i zamierzeń...
I szczerze dziękujemy... Za to, co Ksiądz dla nas uczynił, czyni i będzie czynił. Za Kurs Emaus, który tyle dla każdego z nas znaczył (Hbr 4, 12!) Dziękujemy za Księdza oddanie, zapał, pracowitość i pomysłowość
ale również za Księdza wewnętrzne ciepło, którym nas Ksiądz obdarza, za dobre rady, wszystkie bajki na forum, za Księdza chrapanie... słowem za to, że jest Ksiądz z nami, że tchnął Ksiądz w nas ożywczego Ducha miłości!
Bóg złapać!
Życzymy obfitych łask Bożych!


"Duc in altum! (...) Wypłyń na głębię! Zawierz Chrystusowi, pokonaj słabość i zniechęcenie i na nowo wypłyń na głębię! Odkryj głębię własnego ducha. Wnikaj w głębię świata. Przyjmij słowo Chrystusa, zaufaj Mu i podejmij życiową misję. Ludzie nowego wieku oczekują Twojego świadectwa. Nie bój się! Wypłyń na głębię! Jest przy Tobie Chrystus.”

Jan Paweł II
Lednica 2, czerwca 2001

Offline

 

#2 2007-04-05 19:52:35

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: Życzenia dla ks. Pawła

Dziekuję Wam!!! co by to było gdyby Was nie było!!!
dziękuje za dzisiejsze wszystkie zyczenia i za kwiaty w Kościele i za Waszą miłość!!! Joli za twórczośc pisarską i kazdego z osobna przytulam do swojego serca bo bardzo Was wszystkich kocham!!!

ps. musiałem się nieźle pilnowac żeby sie w kosciele nie popłakac i teraz tez płacze , bo mam tak wspaniałych ludzi przy sobie... a nie wiem czym soie na to zasłuzyłem???
i wiecie w dniu takim jak ten i majac takich ludzi jak Wy... staje w pokorze przed Panem oddajac Mu hołd za dar kapłaństwa, za to że mnie wybrał, że na mnie spojrzał z miłością, za to że mnie uwiódł, bo to wszystko, co mam i Tych wszystkich , których mam, czyli was - mam dzięki Niemu, dzięki temu, że uczynił mnie kapłanem.
Chwała Jezusowi!!!
Buziaki dla Wszystkich!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thfacpoznan.pun.pl www.superanime.pun.pl www.parkour.pun.pl www.paintmen.pun.pl www.narutozkonoha-gakure.pun.pl