Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


  • Index
  •  » Forum AK
  •  » Codzienna modlitwa członka Akcji Katolickiej

#1 2009-03-20 09:04:09

jarek

Moderator

12165036
Zarejestrowany: 2008-06-17
Posty: 358
Punktów :   

Codzienna modlitwa członka Akcji Katolickiej

Codzienna modlitwa członka Akcji Katolickiej.



Bądź uwielbiony Boże za łaskę chrztu świętego, dzięki której stałem się członkiem
Twojego Mistycznego Ciała - Kościoła świętego.
Dziękuję Ci, Panie, za powołanie i umocnienie mnie do apostolstwa.
Dziękuję Ci, Boże, za obdarzenie mnie charyzmatem głoszenia Dobrej Nowiny
współczesnemu człowiekowi w łączności z moim biskupem i proboszczem.
Przeżywam wielkość swego powołania, lecz uświadamiam sobie także słabość i kruchość moją.
Dlatego proszę Cię, Boże, Stwórco i Królu Wszechświata, byś wspierał mnie w budowaniu Twojego Królestwa. Spraw, bym czynnie uczestniczył w życiu Twojego Kościoła i Ojczyzny.
Dodawaj mi sił i mądrości, bym modlitwą i apostolską działalnością uświęcał moje życie osobiste i rodzinne, sferę pracy i wypoczynku sektor kultury i życia publicznego.
Ześlij, proszę, światło Ducha Świętego, bym Twoją pomocą wsparty, mógł właściwie formować siebie i innych zgodnie z tradycją Kościoła katolickiego.
Użycz mi tej łaski, abym uczestnicząc w Akcji Katolickiej był dyspozycyjnym, gotowym do wyrzeczeń, wiernym podjętym postanowieniom i wytrwałym w przeciwnościach.
Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.

+ Święty Wojciechu i Bł. Stanisławie Kostko Starowieyski - Patronowie Akcji Katolickiej w Polsce. Módlcie się za nami.

Offline

 
  • Index
  •  » Forum AK
  •  » Codzienna modlitwa członka Akcji Katolickiej
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akkatsuki.pun.pl www.zetka50.pun.pl www.tef.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.yellington.pun.pl