Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2012-02-16 18:22:36

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Wyjazd wakacyjny do Taize 2012

Kochani zamieszczam informacje o wyjeździe do Taize w 2012 r. w wakacje :0
zapisy bezpośrednio u ks. Leszka.
Zostało niewiele miejsc więc trzeba się spieszyć
oto list od ks. Leszka

Szczęść Boże!
Przesyłam w końcu propozycje tegorocznego wyjazdu do Taize. W związku ze wzrostem cen paliw (a co za tym idzie i opłat za wynajem autokaru) i wysokim kursem euro musiałem się nieźle „nagimnastykować” żeby coś z w końcu złożyć w jakiejś realnej cenie.
Są dwa wyjścia:
A) Zorganizować jakiś prosty wyjazd do samego Taize i np. tylko Aquapark w Czechach po drodze (wtedy koszt wyjazdu wyniósłby realnie ok. 600 zł + 50 euro)
B) Podjąć plan w kosztorysie całkowitym ok. 1200 zł + 80 euro i wówczas:
1. Wyjazd byłby 28 lipca (sobota) jak zawsze około południa z Grębocina
2. W dniach 29 lipca – 5 sierpnia jesteśmy w Taize
3. 5 sierpnia jedziemy do La Salette (Sanktuarium Maryjne w Alpach we Francji) i tam zostajemy na noc.
4. W poniedziałek, 6 sierpnia jedziemy w okolice Pizy i Florencji do Włoch. Tam mieszkamy w hotelu do 10 sierpnia zwiedzając Pizę, Florencję i jeżdżąc nad Morze (w hotelu jest też basen)
5. 10 sierpnia wyjeżdżamy z Włoch i 11 sierpnia (sobota) jesteśmy w Polsce.
W cenie jest: przejazd autokarem, opłaty autostradowe, opłata za wjazd do Florencji, nocleg w La Salette, noclegi we Włoszech, pobyt w Taize (dorośli płacą 30 euro mniej, ale sami opłacają pobyt w Taize)
Możliwa jest jeszcze korekta o pobyt w Aquaparku w Liberec w drodze powrotnej do Polski, ale wówczas koszt zwiększyłby się jeszcze o 100zł.
Problem polega tylko na tym, że żeby zamówić hotel we Włoszech muszę od razu dokonać zapłaty za niego (najpierw pieniądze, potem rezerwacja). Ja jednak nie mam pewności, czy zbierze się grupa, a nie mam zamiaru ryzykować zamówienia za własne pieniądze. Stąd rozpoczynam zapisy na wyjazd i od razu oczekuję na przedpłaty. Jeśli się zbierze grupa osób (w zeszłym roku zapisy trwały niecały tydzień i skończyły się wolne miejsca), to ostatecznie potwierdzę plan wyjazdu.
Na marginesie tylko dodam, że hotel we Włoszech nie jest apartamentowcem (jest bez aneksów kuchennych) i trzeba będzie się żywić poza hotelem, ale tak będzie układany plan pobytu, żeby spokojnie sobie z tym poradzić…
Zapisanie się na wyjazd jest równoznaczne z wpłatą przedpłaty (min. 500 zł) oraz podaniem danych osobowych:
a. Imię i nazwisko
b. Adres stałego zameldowania
c. Miejsce i data urodzenia
d. Telefon kontaktowy / e-mail
e. Informacja czy biorę własny namiot do Taize
f. (osoby, które nie mają dowodu osobistego): seria i numer paszportu – sprawdzić ważność paszportu!
Jadący do Taize po raz kolejny jeśli nie zmieniły się dane – mogą ich nie przesyłać tylko zaznaczyć, że dane te same, co wcześniej.
Pozostała część kosztów wyjazdu w złotówkach jest do zapłaty do końca maja!!!
Pieniądze w euro: płatne dopiero w czasie wyjazdu
O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę zawsze przed dokonaniem przedpłaty najpierw upewnić się, ze zostało się zapisanym. Na marginesie dodam, że część miejsc jest już zarezerwowana.. Wszelkie inne informacje są generalnie takie same, jak co roku, prześlę je jeszcze raz wszystkim już po zapadnięciu ostatecznych decyzji.

Zgłoszenia u mnie mailowo (xls@wp.pl), ewentualnie telefonicznie, ale w związku z moim pobytem we Francji prosiłbym w sytuacjach koniecznych o telefonowanie na numer francuski: +33 626 876 083
nr konta do ewentualnych wpłat: 47 1140 2017 0000 4402 0529 6100 (adres odbiorcy: Ks. Leszek Stefański, ul. Żeromskiego 18/27, 87-400 Golub-Dobrzyń)
Wpłacając pieniądze na konto proszę zaznaczyć w tytule wpłaty: „TAIZE” oraz imię i nazwisko za kogo jest wpłata. Inne dane przesłać na mój adres e-mail.


Bardzo proszę o przesłanie informacji czy mam załatwiać pobyt w Aquaparku w Liberec. Wówczas powrót do domu byłby nad ranem w niedzielę (12 sierpnia)


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tef.pun.pl www.yellington.pun.pl www.coolhogwart.pun.pl www.akkatsuki.pun.pl www.zootycoon.pun.pl