Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
XXXII Niedziela Zwykła (8 listopada 2015 r.)
7,30 + Agnieszkę i Władysława Kasprowiczów oraz Gertrudę i Jerzego Kasprowiczów
9,30 Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Doroty i Grzegorza w 25 rocz. ślubu oraz o Bożą Opatrzność dla całej rodziny
9,30 za małżonków, którzy w listopadzie obchodzą rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa o umocnienie miłości i potrzebne łaski przez wstawiennictwo św. Zelii i Ludwika Martin
11,30 + Wiesławę Kamińską ( greg. 6/30)
11,30 + Andrzeja Tokarskiego ( 17 rocz. śmierci)
13,30 + Zofię Lankauf ( greg. 28/30)
13,30 + Helenę i Mieczysława Pęzioł oraz dziadków z obojga stron
17,00 + Aleksandra Bukowskiego i zmarłych z rodziny
Poniedziałek (9 listopada 2015 r.)
12,00 pogrzeb: Urszuli Drążkowskiej
17,00 + rodziców Mariannę i Franciszka Jaszczołt i zmarłych z obojga stron
17,00 + Andrzeja Tokarskiego i rodziców z obojga stron
17,30 + Zofię Lankauf ( greg. 29/30)
17,30 + Wiesławę Kamińską ( greg. 7/30)
Wtorek (10 listopada 2015 r.)
17,00 + Łucję i Szymona Widlińskich, Stanisława Piórkowskiego i zmarłych z rodziny
17,00 + Zofię Lankauf ( greg. 30/30)
17,30 + Wiesławę Kamińską ( greg. 8/30)
17,30 o Boże błogosławieństwo dla Marianny Jadzińskiej w 70 urodziny oraz dla całej rodziny
Środa (11 października 2015 r.)
17,00 Msza św. dziękczynna w 80 rocz. urodzin i o dalsze Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
17,00 + Helenę Blicharz w rocz. śmierci i rodziców z obojga stron
17,30 + Wiesławę Kamińską ( greg. 9/30)
17,30 + Jana Koca
Czwartek (12 listopada 2015 r.)
17,00 + Reginę i Konrada Szymańskich
17,00 + Wiesławę Kamińską ( greg. 10/30)
17,00 I Msza św. zbiorowa za zmarłych
17,30 o łaskę zdrowia dla Jana
17,30 + Annę Załuską ( int. syna Mariana z rodziną)
Piątek (13 listopada 2015 r.)
17,00 o szczęśliwy przebieg operacji, powrót do zdrowia i potrzebne łaski dla siostry Janiny
17,00 + Jana, Helenę i Jana Piątkowskich, Zofię, Kazimierza i Janusza Wróblewskich
17,00 + Wiesławę Kamińską ( greg. 11/30)
17,30 + Kazimierza Radziszewskiego ( 7 rocz. śmierci)
17,30 + Czesławę Andzińską ( int. Żywego Różańca)
Sobota (14 listopada 2015 r.)
8,00 + Edmunda Ciemniaka i zmarłych z rodziny z obojga stron
8,00 + ks. Zygmunta Frosta, rodziców i rodzeństwo Świątków oraz Elżbietę Kurkowską
17,00 o Boże błogosławieństwo dla Katarzyny w 18 rocz. urodzin i o dary Ducha Świętego podczas zdawania matury
17,00 + Anielę i Aleksandra Drozda oraz Ksenię i Mikołaja Rusinowskich
17,00 + Wiesławę Kamińską ( greg. 12/30)
XXXIII Niedziela Zwykła (15 listopada 2015 r.)
7,30 + ojca Edmunda Romińskiego i brata Romana
9,30 + dziadków Annę i Klemensa Szpejna
9,30 + rodziców Władysława i Władysłwę Szmigiel
9,30 + Wiesławę Kamińską ( greg. 13/30)
11,30 + Jana Bartosińskiego w rocz. śmierci i rodziców z obojga stron
13,30 + Bronisława Szymczyka ( 5 rocz. śmierci) i zmarłych z rodziny
13,30 o Boże błog. w 40 rocz. ślubu dla Ewy i Józefa oraz całej rodziny
17,00 + Edmunda Romińskiego ( 17 rocz. śmierci), Romana Romińskiego oraz rodziców z obojga stron
Offline