Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie
MSZE ŚWIĘTE W BIEŻĄCYM TYGODNIU
I Niedziela wielkiego Postu (18 lutego 2018 r.)
7,30 + Mieczysławę Lisewską (16 rocz. śmierci) i Kazimierza Lisewskiego
9,30 o Boże błogosławieństwo dla Stasia z okazji 4 urodzin
9,30 w intencji parafii
11,30 + tatę Władysława Szmigla (3 rocz. śmierci) i mamę Władysławę oraz dziadków z obojga stron i zmarłych z rodziny
13,30 + Lidię Eisenhart (greg. 24/30)
13,30 + brata Pawła (w 10 rocz. śmierci)
17,00 + Bolesława Pawelca (int. z ofiar pogrzebu)
Poniedziałek (19 lutego 2018 r.)
13,00 pogrzeb: Zdzisław Pawlikowski
17,00 Msza św. dziękczynna za łaskę wiary z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Hanny Faustyny oraz dla rodziców i chrzestnych (w rocz. chrztu św.)
17,30 + Lidię Eisenhart (greg. 25/30)
17,30 + Bolesława (9 rocz. śmierci), Kazimierę, Kazimierza i Jana Janowskich
Wtorek (20 lutego 2018 r.)
13,00 pogrzeb: Kazimierz Sulkowski
17,00 + Lidię Eisenhart (greg. 26/30)
17,00 o Boże błogosławieństwo dla Wojtusia w 5 urodziny
17,30 + Leona Maciejko (z okazji urodzin i imienin), rodziców z obojga stron, Ludwikę i Mieczysława Bojdo, siostrę Annę
Środa (21 lutego 2018 r.)
17,00 + Bogdana Moczadło (w 5 rocz. śmierci)
17.00 + Lidię Eisenhart (greg. 27/30)
17,30 + Teresę Gembka (int. z ofiar pogrzebu)
17,30 + Zofię Kłak
Czwartek (22 lutego 2018 r.)
17,00 + Teresę (35 rocz. śmierci) i Jana Turczyn
17,00 + Lidię Eisenhart (greg. 28/30)
17,30 + Edwarda, Tomasza, Zofię i Aleksandra Makowskich
17,30 + Barbarę Stysiek (int. z ofiar pogrzebu)
Piątek (23 lutego 2018 r.)
17,00 + Lidię Eisenhart (greg. 29/30)
18,00 + Wiesławę Mariańską
18,00 + Halinę Szmidt, Bronisławę Zygarską, Weronikę i Franciszka Szmidt, Ludwika Zielińskiego
Sobota (24 lutego 2018 r.)
8,00 + Lidię Eisenhart (greg. 30/30)
8,00 + Stefana Bancerza (z okazji urodzin)
17,00 + Martę Wilmanowicz (w dniu urodzin), Genowefę i Konstantego oraz Janinę i Zygmunta
17,00 + Zofię Wierzbicką i zmarłych z rodzin Żurawskich i Wierzbickich
II Niedziela wielkiego Postu (25 lutego 2018 r.)
7,30 + Stefanię i Jana Łosińskich i zmarłych z rodziny
9,30 + Małgorzatę Gorczycę (w 1 rocz. śmierci)
9,30 + mamę Małgorzatę Szyczewską (45 rocz. śmierci) i zmarłych z rodziny
11,30 + Karolinę Babiarz i zmarłych z rodziny
11,30 + Grzegorza Lampkowskiego (2 rocz. śmierci)
13,30 w intencji parafii
17,00 + Mieczysława Dobskiego i zmarłych z rodziny
Offline