Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-08-13 21:05:27

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

modlitwa o odwagę!

Kochani módlmy się za tych wszystkich, którzy sa przesladowani z powodu wiary w Chrystusa!!
Prosmy o odwage dla nich, aby byli wierni Mu do końca i osiągnęli obiecane dzidzictwo nieba!!

Dziś w nocy ma zginąć w Afganistanie 22 koreańskich misjonarzy... tylko dlatego że wierzą w Tego, który jest Miłością!!!

Niech nasza modlitwa wprowadzi ich do Domu Ojca!!!

Prosmy także o odwage wiary dla nas, abysmy nie wachali sie oddac zycia wtedy gdy bedzie trzeba!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 

#2 2007-08-13 22:34:57

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: modlitwa o odwagę!

PRZEBACZ IM, BO NIE WIEDZĄ CO CZYNIĄ…

I stoi krzyż – Dojrzewa męka Twa –
Widziałem: ciało Twoje mdleje i sinieje –
A krzyż jedyny nad wiekami trwa,
Zwycięsko wyniesiony ponad ziemię!

On miał być śmiercią – widziałem gest
Zastyga każdy, kamienieją dłonie –
A krzyż konania – krzyżem życia jest,
I jak pochodnia wieczna wiekom płonie!

On miał być godłem hańby i niemocy,
A on jedynym światłem dni i nocy
I on jedyny siłą jest i sławą –

Czas jak piasek rozsypał państwa wichrem wojen –
A krzyż jedynym Życiem i Pokojem –
I coraz wyżej świeci jego prawo!


Panie, Ty jesteś bliski tym, którzy Cię wzywają, Ty możesz wszystko… Ty możesz ocalić niewinnych, jeśli taka Twoja wola…



Jezu, na górze Oliwnej Ojciec Niebieski zesłał Ci Anioła ze słowami pokrzepienia, choć nie uwolnił Cię od kielicha cierpienia.
Proszę  Cię, ześlij krzepiącego Anioła wszystkim, tym których kielich cierpienia dziś nie może ominąć…
Niech kierując swój wzrok na Krzyż jednoczą się z Tobą w Twojej ofierze miłości, niech nie zabraknie im odwagi i wiary…

Maryjo, przeprowadź ich przez próg nadziei… Salve Regina!


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#3 2007-08-13 23:41:25

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: modlitwa o odwagę!

Jak dobry jesteś, Boże mój!... Ojcze najczulszy, Ty chcesz, aby wśród wszystkich Twoich dzieci panowała niezakłócona miłość, chcesz, aby dla zachowania tego pokoju znosili ze słodyczą, cierpliwością, bez oporu... każdy gwałt, każdą krzywdę, a nawet samą śmierć...

O Boże miłości, o dobry Ojcze, jakąż miłość chcesz widzieć wśród nas, jaki pokój, jaką delikatną łączność chcesz mieć wśród swoich dzieci!...

   Nasz brat jest niesprawiedliwy... naucz nas, o Jezu, pozwolić się ogołocić, ustępować we wszystkim i „nie opierać się złu”;.. .dopomóż nam, jeśli uprzednio usiłowaliśmy nawrócić go naszą słodyczą, nawrócić go przez braterskie upomnienie, jakiego nas uczyłeś... W rodzinie Twoich dzieci, Boże mój, najmniejszy wzrost miłości między ludźmi znaczy tysiąc razy więcej i nieskończenie więcej waży niż wszystkie doczesne dobra świata...

   To jest Twoje przykazanie, o Jezu, a także przykład, jaki nam dałeś, pozwalając się ogołocić ze wszystkiego i umierając na twardym krzyżu, nie stawiając oporu, modląc się za tych, którzy Cię ogołocili i przyprawili o śmierć.

(Ch. de Foucauld)


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inib2009.pun.pl www.1alo.pun.pl www.emixandkaroandasia.pun.pl www.moonots.pun.pl www.falenearth.pun.pl