Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-07-04 09:39:41

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Myszka zaprasza :D

Kochani,  nasza Myszka i reszta jej rodzinnej wspólnoty serdecznie zparasza dzisiaj , po  wieczornej mszy sw. naszą część wspolnoty grębocińskiej  na .... piatkowo-postnego grilla (no chyba że dostaniemy dyspensę ... a jeśli nie dostaniemy  to ..... hmmm będiemy grillować ziemniaczki, kartofelki, pyry....    marchewkę, buraki, rzodkiewkę, kapustę, sałatę.....wiśnie, czereśnie,  niedojrzałe jabłka ...    jednym  slowem w dwóch slowach - wszystko i nic !!!!  Atmosfera będzie gorąca, nieomal wrząca.... kto wie... moze nawet burzowa... tfu tfu!
Serdecznie pozdrawiam i zapraszam w imieniu Wisi, Asi, Miłosza, Seby ... i ich szczekajacych czworonogów!!!   Dobra zaabwa gwarantowana!!! AAAAAAAA i jeszcze jedno .... mozan ze soba przynieść  juz male co nieco, żeby wszystkiego nie wykopać Wisiulce z ogródka .... np.  zgrilowane już ziemniaki czyli chipsy  i inne..... ( chipsy - to tylko niemrawy przyklad, moze być i salatka albo co lepszego ale .... strawnego!!  cięzko lub lekko.... od wyboru do koloru! Dajcie ponieść sie sile Waszej wakacyjnej wyobraźni  ..... kulinarnej! Jakby Wam jednak jej zabrakło .... to polecam telefon do Przyjaciela ..... Ale sie nakręcilam, sorki, weźcie poprawkę na to moje dzisiejsze szczebiotanie   i po prostu - przyjdźcie!

no to - duza buźka i do miłego! I do zabawnego! I do radosnego! I do popołudniowego! ... a potem  do wieczornego!




Ps. do Wisi - dobrze napisałam?

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2008-07-04 09:43:12)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#2 2008-07-04 13:08:12

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Myszka zaprasza :D

JOLCIU JESZCZE MAM DOSTĘP DO NETA ,DZIĘKUJE CI ,ŻE NAPISAŁAŚ.

NAPISAŁAŚ BARDZO DOBRZE ,NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ,CHYBA ŻE W PIĄTEK MOŻNA GRILOWAĆ RYBKI I JA TO ZAMIERZAM WYPRÓBOWAĆ . DO ZOBACZENIA .

Offline

 

#3 2008-07-05 13:19:43

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Myszka zaprasza :D

Hallo, żyjecie?
Dzieki za wczorajszy wieczór Kochani Rybka była przepyszna... zwłaszcza ten łosoś! Wczoraj naprawde czułam sie lekko i beztrosko ... no i ta herbatka   .... iście magiczna no i te spadajace gwiazdy ... i te ' wsciekle czerwone świetliki'  dawno tak sie nie uśmiałam
Jeszcze raz za wszystko dziękuję- za goscinność   .... oraz ...  za to też, że odkryłam... jak ogromną i jak piękną Tajemnicą jest sam BÓG....a człowiek -  jaką dziwną i  zakreconą zagadką.... To był piękny i tajemniczy wieczór i jasna noc~!!! Dzieki! Serdecznie wszystkich pozdrawiam, moc czerwcowych  buziaków ...

... i dobremu Bogu, niech za wszystko będą dzięki!!!!


Dzisiaj wiem na pewno... Ty jesteś zawsze ze mną..... Więc trwaj  i daj odnaleść się .... Każdego dnia ... po prostu przy mnie bądź.... 

Ostatnio edytowany przez Calineczka (2008-07-05 14:04:42)


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#4 2008-07-05 15:45:40

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Myszka zaprasza :D

JOLU TO JA WAM BARDZO DZIĘKUJE . JUŻ DAWNO SIĘ TAK NIE ŚMIAŁAM , JOLU WIADOMO, ŻE SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ ,ALE OD PARU DNI MAMY JUŻ LIPIEC...MUSIMY TO KONIECZNIE NIE DŁUGO POWTÓRZYĆ ,CIEKAWE CZY UDA NAM SIĘ WYPATRZYĆ WIĘCEJ NIŻ 2 SPADAJĄCE GWIAZDY I CZY BÓG BĘDZIE RÓWNIE ŁASKAWY I CZY Z KAŻDYM DNIEM JEST CO RAZ CIEMNIEJ A NOC JAŚNIEJSZA !!!!
SERDECZNIE POZDRAWIAM ,BUZIAKI . Z BOGIEM .

Offline

 

#5 2008-07-05 20:01:04

 Bunia

Promotorka kultury

597246
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-23
Posty: 1176
Punktów :   20 

Re: Myszka zaprasza :D

Ja również dziękuję za przemiły wieczór po ciężkim wczorajszym dniu pracy

oj trzeba to niedługo powtórzyć

może w inny dzień jak w piątek to by można potancować troszkę

ps. a rybka z grilla pychotka


Kochaj i czyń, co chcesz.

Offline

 

#6 2008-07-05 20:08:47

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Myszka zaprasza :D

Mysz napisała:

JOLU WIADOMO, ŻE SZCZĘŚLIWI CZASU NIE LICZĄ ,ALE OD PARU DNI MAMY JUŻ LIPIEC.

hmmmm.... doprawdy?  hmmmmm....LIPIEC - powiadasz....   
Zdecydowanie, Wisiu,  Z KAŻDYM DNIEM JEST CO RAZ CIEMNIEJ A NOC JAŚNIEJSZA !!!! 

prawdziwie  migiczny czas.... wczoraj noc spadajacych gwiazd ....dzisiaj dzień pod znakim tęczy.... cudownie...
Pozdrawiam wszystkie Tęczowe Wróżki bo by  otaczajacy nas świat nabrał pięknych kolorów potrzeba i nam uśmiechu « dobrych wróżek », by z szarej codzinności wydobyć piękno, ktore istnieje w nas i wokół nas ... Piękno Światła zroszone kroplami  deszczu ....

wow! ale się  'reumatycznie ' zrobilo .... ale powtórzyć to nam trzeba koniecznie.... jestem za ;D a nawet ....


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 

#7 2008-07-06 10:10:22

Mysz

Owieczka

5861272
Skąd: Papowo Toruńskie
Zarejestrowany: 2007-09-29
Posty: 373
Punktów :   

Re: Myszka zaprasza :D

MYŚLĘ ,ŻE MOGŁABY BYĆ TO JAKAŚ SOBOTA . TAK TRZEBA TO POWTÓRZYĆ "TAK ZWANA POWTÓRKA Z ROZRYWKI " SZCZEGÓLNIE MI TO JEST POTRZEBNE W TEJ MOJEJ SZAREJ CODZIENNOŚCI I SA.......

MIŁOSZA ZNAJOMI MÓWILI ,ŻE TRUDNO IM BĘDZIE PRZEBIĆ TĄ IMPREZKĄ !!!!

PS.MOŻNA BY POMYŚLEĆ NAD TAKIM TERMINEM BY WSZYSTKI PASOWAŁ, CO WY NA TO ?

Offline

 

#8 2008-07-06 13:25:26

Calineczka

Poetka Duszy

Zarejestrowany: 2007-03-24
Posty: 1781
Punktów :   31 

Re: Myszka zaprasza :D

Ja jestem za tym, aby to wyszło jak najbardziej spontanicznie, bo wtedy jest najpiękniej.... no chyba, ze juz coś proponujecie Tylko please - nie 19 lipca i nie 26 lipca i nie 9 sierpnia ... bo mnie nie będzie i ja nie bedę mogła z Wami być, a bardzo bym chciala    I fajnie by było , gdyby nas jeszcze wiecej przybyło ... wow! nie czuję nawet, kiedy rymuję~!

Lipcowe pozdro~! 


Miłość mi wszystko wyjaśniła, Miłość wszystko rozwiązała -
dlatego uwielbiam tę Miłość, gdziekolwiek by przebywała...


http://youtu.be/TgdF5mw9ea8

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dod-wow.pun.pl www.caz.pun.pl www.crazytao.pun.pl www.grupateoretyczna.pun.pl www.girlsgames.pun.pl