Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


  • Index
  •  » Who am I?
  •  » POSZUKIWACZ PRZODKÓW się przedstawia i prosi o pomoc

#1 2011-10-28 00:02:32

POSZUKIWACZ PRZODKÓW

Mała Owieczka

Zarejestrowany: 2011-10-27
Posty: 1
Punktów :   

POSZUKIWACZ PRZODKÓW się przedstawia i prosi o pomoc

Imie: Bartlomiej
Zainteresowania: piłka nozna, historia, geografia i podróże, oraz genealogia mojej rodziny
Muzyka: każda byle dobra
Film: historyczne, mogą być z domieszką fantasy, komedie
Skąd jestem: jestem Polakiem który założył swoją rodzinę we Wrząsowicach na południe od Krakowa, do którego przeprowadził się z rodzicami i rodzeństwem. Wcześniej mieszkałem w miejscowości Duszno na pograniczu Wielkopolski, Pałuk i Kujaw, dokąd trafiłem mieszkając wcześniej w Wielkopolsce-Pila i pograniczu Pomorza i Kujaw-Bydgoszczy w której się urodziłem.
Czym się zajmuje: trafiłem na Wasze forum gdyż szukam swojej rodziny. Mój dziadek pochodził z Lubicza tak jak i jego rodzeństwo. Niestety wszycy już odeszli z tego świata zanim zdążyłem zapytać Moi pradziadkowie też pochodzą z tych stron. 01.11.2009 udało mi się odwiedzić Lubicz i odnaleść miejsce spoczynku moich pradziadków na cmentarzu leżącym już w Gębocinie. Niestety na nagrobku nie było dat narodzin, ani śmierci. Tym razem chciałbym poza bliskimi na cmentarzu odwiedzić kogoś w Parafii kto mógłby mi pomóc w odnalezieniu metryk pradziadków oraz ich dzieci. Mam nadzieję że poprzez to forum ktoś mi pomoże i będę mógł odnaleść kolejne groby moich zmarłych przodków.

Kolor oczu: piwne
Ulubione piwo: nie lubię, wolę co innego
Ulubione danie: rosół, schabowy, ziemniaki i kapusta zasmażana
Zwierzaki w domu: nie mam
Jaki sport uprawiam: niestety brakuje mi czasu
Ulubiona dobranocka: Baltazar Gąbka

Offline

 

#2 2011-10-28 15:47:54

 xpacifer

Dobry Pasterz:)

8193431
Call me!
Skąd: Grębocin
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 1656
Punktów :   29 

Re: POSZUKIWACZ PRZODKÓW się przedstawia i prosi o pomoc

Witaj
myślę, że najlepszym sposobem byłby kontakt z osobami, które mogą wiedzieć najwięcej, a więc z księżmi posługującymi w Grębocinie. Oczywiście mogą udzielić informacji tylko w zakresie ochrony danych osobowych, ale myslę, że nie byłoby problemów. Proponują kontakt telefoniczny z parafią, ponieważ można się wtedy dowiedzieć, czy dane na temat poszukiwanych przodków znajdują się jeszcze w parafii czy już w archiwum diecezjalnym...
pozdrawiam gorąco i zachęcam do zaangażowania się w tworzenie tego forum...
Niech Cię Bóg błogosławi!!!


Miłość to wierność wyborowi!!

Offline

 
  • Index
  •  » Who am I?
  •  » POSZUKIWACZ PRZODKÓW się przedstawia i prosi o pomoc
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deatch.pun.pl www.rodzinka.pun.pl www.sweetszatan.pun.pl www.bractwothralla.pun.pl www.obozherosow.pun.pl