Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Grębocinie


#1 2007-05-16 22:11:20

gruby

Mała Owieczka

4925458
Skąd: 53°03'N 18°43'E
Zarejestrowany: 2007-05-06
Posty: 16
Punktów :   

Dostep do forum

Moze dzialy "Who am I?" i "O nas" powinny byc dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow?
Jesli nie to moze moznaby im ustawic NOINDEX, NOFOLLOW zeby boty tego nie indeksowaly?

Offline

 

#2 2007-05-17 00:00:02

 karol

Owieczka

16024114
Zarejestrowany: 2007-04-22
Posty: 150
Punktów :   

Re: Dostep do forum

Jestem jak najbardziej za!!
Myslalem rowniez o tym, zeby po samym procesie rejestracji, potrzebne było jeszcze aktywowanie danego konta przez administratora.


Łaska wam i pokój niech się w pełni ziści w poznaniu Boga i Chrystusa Jezusa Pana naszego. II List św. Piotra Ap. 1,2

Offline

 

#3 2007-05-22 10:34:51

wwwieslaw

Mały Adminek:)

5362340
Call me!
Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2007-03-21
Posty: 505
Punktów :   

Re: Dostep do forum

Ad. 1
Nie chciałbym niczego ukrywać przed użytkownikami z zewnątrz. Nie ma tam żadnych danych typu adres, czy nr telefonu. Dział "Who am I" daje ludziom z zewnątrz doskonały przykład kim dla siebie mogą być ludzie, jak można się wobec siebie zachowywać i ile to daje radości drugiemu człowiekowi. Nie ma sensu tego ukrywać, według mnie właśnie po to ten dział powstał Myślę, że to samo tyczy się działu "O Nas".

Ad. 2
Rejestracja przez maila dała by nam tylko potwierdzenie poprawności maila wpisanego przez użytkownika. Nie będę odrzucał użytkowników których loginu nie znam, chodzi nam o to żeby jak najwięcej użytkowników z zewnątrz zaglądało na to forum. Żeby naszą wspólnotę rozszerzać nie tylko w obrębie Grębocina czy Torunia, ale na całą Polskę i nie tylko;) Myślę, że wszyscy użytkownicy którzy piszą swoje posty na tym forum wiedzą od początku i liczą się z tym że to co napiszą w swoich postach mogą przeczytać wszyscy którzy mają internet, nie tylko znajomi z reala;)

pozdrawiam


http://img509.imageshack.us/img509/9947/ichtisln0.jpg

Offline

 
spotkanie Taize

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tede.pun.pl www.polskiemamy.pun.pl www.real-craft.pun.pl www.akadeniashibusen.pun.pl www.managernba.pun.pl